ADAC dla Polaków na całą Europę.

Drodzy Rodacy
Proponuje Wam międzynarodowe ubezpieczenie asistance ADACplus. Za niewielką sumę w razie uszkodzenia Twojego pojazdu gdziekolwiek w Europie otrzymujesz: -holowanie -pomoc mechanika -transport auta na lawecie -auto zastępcze na czas naprawy -transport lotniczy dla Ciebie oraz wszystkich pasażerów do kraju -noclegi w hotelu na czas naprawy dla Ciebie i wszystkich pasażerów -transport do celu podróży -transport chorych -pomoc w przypadku zagubienia/uszkodzenia/zatrzaśnięci a kluczy -transport dzieci do miejsca zamieszkania -pomoc śmigłowcem ADAC w razie wypadku -pomoc w wysłaniu części zamiennych za granicę -transport zwierząt domowych w razie wypadku -pomoc w przypadku utraty dokumentów (paszportu, dowodu itp.) -pomoc w przypadku kradzieży pojazdu oraz wiele więcej.... Te i wiele innych usług otrzymasz za jedyne 84EUR rocznie, to jest tylko 7 EUR miesięcznie, 0, 23 EUR dziennie Jeździsz różnymi samochodami - to pamiętaj ubezpieczony jesteś TY więc w/w usługi przysługują Ci na każde auto do 3, 5tony z przyczepą jednoosiową* , którym jedziesz. Zapisz się teraz .Kilka dodatkowych korzyści: 1.karta ADAC upoważnia do zniżek na wejście na imprezy organizowane przez klub (targi, rajdy, wystawy itp.) 2.co miesiąc otrzymujesz bezpłatny magazyn ADACmotorwelt,
Pozdrawiam .Miłosz .:) miloszszsz1@gmail.com lub 015756976714, PL.+48 519764227

2016-09-12 00:00:00

ADAC dla Polaków na całą Europę


Odpowiedzi:

 

RE:ADAC dla Polaków na całą Europę.

witam jestem zainteresowany ADAC na cała europe prosze o telefon ile to kosztuje

2017-10-14 17:14:05

Edward Romanowski

 

RE:ADAC dla Polaków na całą Europę.

Witam.jestem zainteresowana ADAC.Pozdrawiam Agata Swadźba

2018-07-06 22:21:52

AGATA SWADŹBA

 

RE:ADAC dla Polaków na całą Europę.

Witam jestem zainteresowany tym ubezpieczeniem proszę o kontakt.

2019-01-25 19:37:39

Piotr Fydryk

 

RE:ADAC dla Polaków na całą Europę.

Witam jestę zainteresowany proszę o szczegóły

2019-05-28 17:50:31

Marek

 

RE:ADAC dla Polaków na całą Europę.

Witam jestem zainteresowana zakupem Adac na europe dla mnie i partnera. Czy jest taka mozliwosc??? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

2019-06-16 19:24:01

Marta

 

RE:ADAC dla Polaków na całą Europę.

Jestem zainteresowany adac

2019-09-02 14:42:29

Grzegorz

 

RE:ADAC dla Polaków na całą Europę.

Witam jestem zainteresowany ubespieczeniem

2021-01-05 14:42:51

Lukasz


Zapisz się na powiadomienia o nowych postach w tym wąteku przez email


Dodaj odpowiedź

*
*
(Twój email nie zostanie pokazany.)
*
Kontakt