Nauka Języka Niemieckiego

Jeżeli masz możliwość wyjazdu do Niemiec lub już w nich jesteś i nie znasz języka niemieckiego a chcesz się jego nauczyć przynajmniej na poziomie podstawowym to skontaktuj się ze mną pod podanym poniżej adresem e-mailowym.Pomoc w nauce proponuję całkowicie bezpłatnie- po prostu ktoś mi kiedyś również pomógł bezinteresownie i teraz chcę się tym samym odwzajemnić.
Piotr
e-mail: piotrsk6@googlemail.com

2013-08-11 00:00:00


Odpowiedzi:

 

RE:Nauka Języka Niemieckiego

Witam. Jestem zainteresowana :) Umiem już w prawdzie troche niemiecki ale chciałabym nauczyć się więcej... jednak ciężko jest samej... Pozdrawiam

2013-08-19 00:00:00

 

RE:Nauka Języka Niemieckiego

Witam mile i w takim razie prosze o kontakt na wyzej wymieniony adres mailowy. Pozdrawiam serdecznie. Piotr

2013-08-19 00:00:00

 

RE:Nauka Języka Niemieckiego

Dobry wieczór
Teraz dopiero natknęłam się na tę informację.
Czy jest ona jeszcze aktualna?

Pozdrawiam
Irena

2013-08-22 00:00:00

 

RE:Nauka Języka Niemieckiego

Szanowna Pani Ireno,
otrzymalem Pani maila ale z niewiadomych przyczyn nie moge sie z Pania skontaktowac, albowiem wszelkie proby wyslania maila na Pani adres, za kazdym razem koncza sie fiaskiem. Nie wiem czy to wina Pani serwera tzn. "o2" czy jest tego jakas inna przyczyna.
Dlatego,bylbym bardzo wdzieczny,gdyby byla Pani uprzejma skontaktowac sie z innego adresu mailowego.
Pozdrawiam serdecznie
Piotr

2013-08-24 00:00:00

 

RE:Nauka Języka Niemieckiego

Pani Ireno, maila otrzymalem,ale z jakis przyczyn technicznych nie mozna wyslac odpowiedzi na Pani adres mailowy. Moze Pani podac inny adres mailowy- nie z "o2.pl"?
Pozdrawiam Piotr

2013-08-24 00:00:00

 

RE:Nauka Języka Niemieckiego

DOBRY WIECZÓR,JESTEM ZAINTERESOWANY NAUKĄ J.NIEMIECKIEGO.PROSZĘ O ODPOWIEDŻ.POYDRAWIAM...

2013-09-12 00:00:00

 

RE:Nauka Języka Niemieckiego

Witam!jestem pod wrazeniem ze sa jeszcze ludzie ktorzy chca pomuc osobom w potrzebie.Bardzo prosze o pierwszy katakt telefoniczny ze mna-015163586312 Dziekuje?

2013-09-19 00:00:00

Potrzebuje pomocy

 

RE:Nauka Języka Niemieckiego

Ja także jestem zainteresowany takimi naukami języka niemieckiego.
Do tej pory uczę się na pamieć z Fruiti ale teraz chciałbym poćwiczyć to wszystko w wymowie.

2013-10-07 00:00:00

Rafał

 

RE:Nauka Języka Niemieckiego

Witam , bardzo chetnie skorzystalabymz takiej pomocy ...jestem tu od niedawna, i moj jezyk jest tragiczny.pozdrawiam Mariola.moj meil mariolaqqqq@tlen.pl

2013-11-24 00:00:00

mari73

 

RE:Nauka Języka Niemieckiego

Witam
Chętnie skorzystam z pomocy przy nauce języka niemieckiego - uczę się sama od jakiegoś czasu, ale mam trudności z mówieniem. Pozdrawiam
Mój e-mail 38443844@wp.pl

2013-12-05 00:00:00

 

RE:Nauka Języka Niemieckiego

Ja mieszkam juz 4 lata na terenie Niemiec i troche juz umie niemiecki no przynajmniej na poziomie podstawowym ,ale to jest stanowczo zamalo zeby przyjac sie chocby do sklepu na kase.Chce uczyc sie jezyka bo bez tego ani rusz ale tutaj nie finansuja kursow jezykowych osoba nalezacym do Uni europejskiej.Szukalam juz pomocy tu czy tam ale wszedzie jest odplatnie a narazie nie pracuje jestem z dzieckiem w domu i naprawde mnie nie stac. Zdziwilo mnie naprawde jak przeczytalam pana ogloszenie ze tacy ludzie jeszcze sa.Jezeli ta oferta jest jeszcze wazna bylabym bardzo wdzieczna .Pozdrawiam

2013-12-05 00:00:00

Izabella

 

RE:Nauka Języka Niemieckiego

Witaj, ja bym chcial sie nauczyc jezyka niemieckiego chociaz w stopniu komunikatywnym, uczę się na "własną rękę" ale dużych postępów nie ma niestety;( chcę wyjechać do Niemiec z rodziną i szukam osoby która pomogłaby w znalezieniu legalnej pracy, bo na rodzinę niestety nie ma co liczyc;( napewno się odwdzięcze za jaka kolwiek pomoc!!!

2014-09-06 00:00:00


Zapisz się na powiadomienia o nowych postach w tym wąteku przez email


Dodaj odpowiedź

*
*
(Twój email nie zostanie pokazany.)
*
Kontakt