Polacy w Aachen

Hej :) mieszkamy w Aachen i chętnie poznamy sympatycznych Polaków z okolicy.
młode małżeństwo

2013-04-28 00:00:00

Samba


Odpowiedzi:

 

RE:Polacy w Aachen

Witam,

Piszę do Państwa ponieważ mam kilka zapytań odnośnie pracy w Niemczech. Znalazłem do Państwa kontakt na forum dla Polaków mieszkających za granicami naszego kraju. Jestem studentem w Polsce i chciałbym podjąć pracę w Niemczech na okres wakacji 2013 najlepiej w branży ogrodniczej lub kwiaciarskie, ponieważ jest to związane z moimi studiami. W związku z tym mam pytanie, jak najefektowniej szukać pracy, zaznaczam, że z językiem niemieckim u mnie nie jest najlepiej.

Pozdrawiam,
Łukasz:)

2013-05-11 00:00:00

Zapytanie

 

RE:Polacy w Aachen

Cześć,

W czerwcu przeprowadzam się do Aachen do mojego narzeczonego. Dla mnie będzie to duże wyzwanie ponieważ nie znam języka i będzie mi ciężko, dlatego chce jak najszybciej znaleźć szkołę lub kursy języka niemieckiego. Nie znam Aachen i dlatego chciałabym Was prosić o rade, ewentualnie namiary na jakąś sensowne kursy dla początkujących.......no i oczywiście fajnie było by poznać rodaków :-)
Piszcie na adres goshk@interia.pl

Paulina Błachno

2013-05-23 00:00:00

kursy języka

 

RE:Polacy w Aachen

Witam!!!Jeżeli mieszkacie w niemczech to może znacie jakąś firme która potrzebuje pracownika.Chciałbym zabrać ze sobą żone i dziecko dlatego zależy mi na pewnym zakwaterowaniu.Chcemy wyjechać dlatego że mamy bardzo ciężką sytuacje życiową.Bardzo ciężko jest znaleźć coś pewnego dlatego zwracam się o pomoc.Byłbym bardzo wdzięczny.
Andrzej

2013-07-18 00:00:00

Andrzej


Zapisz się na powiadomienia o nowych postach w tym wąteku przez email


Dodaj odpowiedź

*
*
(Twój email nie zostanie pokazany.)
*
Kontakt