Reemigracja

Witam wszystkich , miss mam z roczną 10 lat w Hanowerze oboje z żoną pracujemy , sytuacja finansowa jest stabilna jednak coraz bardziej tęsknimy za polską i zastanawiamy sie nad powrotem jednak sie boimy zderzenia z polskimi realiami i teraz moje pytanie czy jest ktoś kto ma podobne myśli a moze ktoś kto juz wrócił i mógł by napisać czy da sie wrócić na stare śmieci bez komplikacji ?

2016-09-18 00:00:00

Powrót do polski!


Odpowiedzi:

 

RE:Reemigracja

nie wracajcie,bo jest coraz gorzej pozdrawiam

2017-09-11 17:11:08

 

RE:Reemigracja

Niewracajcie tu nigdy!!!po 7 latach w de wróciłam. ....przykre.....byłam w pl 2 lata bo próbować trzeba ale na dzień dobry ZUS kazał mi płacić za to ze nie było mnie ponad 5lat w pl i nieplacilam składek na ubezpieczenie zdrowotne wyliczył na ok.25tys zł. Potem zderzenie ze szkolnictwa masakra jakaś....bo dzieci niepotrafily j.polskiego perfekt sprawa trafiła do sądu dla nieletnich szok....wogole drogie życie w pl żeby było śmieszniej za 100euro w de kupisz więcej jedzenia niż w pl.wróciłam do de i dzieci odrazu lepiej się uczą czują a i ja mam spokój.w pl pis i kościół rządzi.niejestem polityczna ani swietojebliwa ale to chore ze kościół w piesza się do twojego życia i do polityki a polityka nawet do szkoły....w szkole politycy dyrektorami i jak jesteś z de to masz sporo kasy i zaproponują ci nauczanie indywidualne bo niby dzieci sobie nieradza.każdy patrzy aby zarobić na kimś.Niewracajcie.

2017-10-07 10:45:58

Pati


Zapisz się na powiadomienia o nowych postach w tym wąteku przez email


Dodaj odpowiedź

*
*
(Twój email nie zostanie pokazany.)
*
Kontakt