Szukam kolezanki z Essen Ruhr i okolice

Witam, szukam kolezanki do wspolnych wypadow na miasto, kawe , czy pogaduszki......ilona

2019-09-06 13:34:52

Furum Ludzie, Czas wolny


Odpowiedzi:

 

RE:Szukam kolezanki z Essen Ruhr i okolice

Witaj Ilono. Mieszkam i pracuje w Mülheim an der Ruhr z checi wyskoczę z Tobą na miasto lub kawę lub Shopping.... Oczywiście tylko Ty owrzysko koleżeńsko miło by było..

2020-07-21 11:37:36

Hanna

 

RE:Szukam kolezanki z Essen Ruhr i okolice

Nazywam sie Barbara i mam 55 lat.Bardzo Chemie poznam fajnych ludzie z Essen i okolic.

2020-09-01 14:39:31

Barbara

 

RE:Szukam kolezanki z Essen Ruhr i okolice

Hi witam ciebie Basiu ..hetnie wyskocze gdzies na kawe podadac bedzie mi milo mieszkan niedaleko w wuppertal jak bedziesz miala ochote to prosze odezwi sie man 56lat pozd.Ewa

2020-11-10 21:23:41

Ewa

 

RE:Szukam kolezanki z Essen Ruhr i okolice

Hi witam ciebie Basiu ..hetnie wyskocze gdzies na kawe podadac bedzie mi milo mieszkan niedaleko w wuppertal jak bedziesz miala ochote to prosze odezwi sie man 56lat pozd.Ewa

2020-11-10 21:24:35

Ewa

 

RE:Szukam kolezanki z Essen Ruhr i okolice

Witam jestem z Gelsenkirchen. Jeśli chcesz to można czasami wyskoczyć na jakąś kawę albo coś jeśli chcesz skontaktuj się ze mna

2020-12-26 17:36:05

Klaudia

 

RE:Szukam kolezanki z Essen Ruhr i okolice

Pozna kolezanke z Wuppertal i okolic pogodnego usposobienia takie normalnie babskie wyjscie na kawke moze jakis urlop krotki Mam 54lata jestem wesolom kobieta mieszkam okol Wuppertalu ostatnio chyba mam za duzo czasu i cos trzeba z nim zrobic ....????pozd.Ania

2021-08-20 16:15:40

Anna


Zapisz się na powiadomienia o nowych postach w tym wąteku przez email


Dodaj odpowiedź

*
*
(Twój email nie zostanie pokazany.)
*
Kontakt