Szukam Kolezanki, znajomych, par do pogadania, milego spedzania czasu

Jestem w Niemczech od dwoch lat. Mieszkam razem z mezem. Szukam ludzi z ktorymi mozna pogadac, z humorem( mile widziany tez czarny Humor :D ) , ogolnie fajnej przyjaznej atmosfery. Mieszkamy 30 km od Koblenz.

2020-01-31 11:54:52

Ela


Odpowiedzi:

 

RE:Szukam Kolezanki, znajomych, par do pogadania, milego spedzania czasu

Samotność w obcym kraju może dokuczyć mocno. Wiem coś o tym. Ja po przeprowadzce do Niemiec szukałam znajomych polaków ale niestety nie trafiłam najlepiej. Zdarza się. Rodzaj pracy i brak znajomych sprawiały że miałam coraz więcej gorszych dni oraz stany lękowe. Pomogła mi terapia on-line u pana Michała M. na psychoterapeuta-online.pl. Polecam osobą z podobnymi problemami

2020-03-24 12:50:26

Jola

 

RE:Szukam Kolezanki, znajomych, par do pogadania, milego spedzania czasu

Cześć Jola wiem o czym mówisz . Mieszkamy z żona i dzieckiem w Szwajcarii po 7 latach spędzonych po za domem moja żona podupadła na zdrowiu psychicznym . Wróciła w 100 % do zdrowia dzięki grupie pozytywnych ludzi których poznaliśmy przez przypadek w sieci . Stawiają na rozwój osobisty a przy okazji budują niezależność finansowa .Po czasie dołączyłem do grupy oglądając jak moja żona się zmienia z niepewnej siebie ze słaba samoocena w otwarta i dumna kobietę która idzie po swoje i żyje pełna piersią miłego owocnego Dnia Pozdrawiam Golanski Szymon

2020-06-18 07:08:27

Witaj

 

RE:Szukam Kolezanki, znajomych, par do pogadania, milego spedzania czasu

Poznam sex partnerke

2020-09-13 21:58:29

Poznam Panią do sex spotkań

 

RE:Szukam Kolezanki, znajomych, par do pogadania, milego spedzania czasu

Czesc ja szukam fajnych kolezanek malzenstw na spedzenie fajnie czasu ,,jestem normlana kobita 42 lata dwie corki maz,,jestem w niemczeech juz 20 lat ale od kiedy mam meza niemca nie mam kontaktu z polakami erzadnyh przyjaciolek kolezankek,,jestem bardzo samotna i smutna ,,ja lubie zyc smiac sie,,jestm w porzadku osoba,,troche na poczatku niesmiala,,alen tak to mozna ze man konie krasc,,napisz poznajmy sie ;-)

2021-04-24 12:41:46

smiejmy sie

 

RE:Szukam Kolezanki, znajomych, par do pogadania, milego spedzania czasu

Hej jesteś zaintesowana, my realna para;)

2021-08-10 07:51:33

Para pozna Panią

 

RE:Szukam Kolezanki, znajomych, par do pogadania, milego spedzania czasu

Hi, mam to sam , Jestem smutna , mam Meza niemca in to jest pomylka moja . Jestem w niemczech 8 lat i czuje sie tu okropnie. Jesli Masz ochote sie spotkac bylo by super Marzena

2021-08-18 07:53:40

Smiejmy sie

 

RE:Szukam Kolezanki, znajomych, par do pogadania, milego spedzania czasu

Hi , Mozesz mi powiedziec cos wiecej o tym Psychologie ja mam tez Ciezko okres przed soba. Albo roztalam sie z lezec niemcem bo mnie przytlacza zo wszystko i ciagnie mnie do dolu , albo do polski wrocic, czasami to juz Nic sie nie chce. Odezwij sie Jolu do mnie

2021-08-19 10:16:17

Jola

 

RE:Szukam Kolezanki, znajomych, par do pogadania, milego spedzania czasu

Hi, potrzebuje tez Pomocy Psychologa. Mozesz Dzieki mi adress ? Dzieki Magda

2021-08-26 09:50:41

Jola

 

RE:Szukam Kolezanki, znajomych, par do pogadania, milego spedzania czasu

Hej

2021-11-25 10:25:47

Bartek

 

RE:Szukam Kolezanki, znajomych, par do pogadania, milego spedzania czasu

Hey, mam 42 lata i mieszkam w okolicach Koblenz, chętnie poznam polskie wesołe koleżanki do tańca i do różańca, takie prawdziwe psiapsie. Gabi

2022-05-17 15:53:30

Hey


Zapisz się na powiadomienia o nowych postach w tym wąteku przez email


Dodaj odpowiedź

*
*
(Twój email nie zostanie pokazany.)
*
Kontakt