Wyjazda do pracy a własna działalność

Witam wszystkich. Czy ktoś z was zakładał już własną działalność czyli Gewerbe w niemczech? Z jakiego biura? Słyszałam, że można więcej zarobić ale nie wiem jak sie za to zabrać.

2018-07-02 08:48:36

Danusiaa


Odpowiedzi:

 

RE:Wyjazda do pracy a własna działalność

Jest pełno biur, które się tym zajmują. Ogólnie to wygląda to tak, że zakładają ci jednoosobową działalność gospodarczą i prowadzą księgowość tzn rachunki co miesiąc i rozliczenie na koniec roku. Sama Gewerba to żaden problem, masz wszystko legalnie ale problemem jest znalezienie dobrego biura. Jak ktoś jeździ busami do opieki to może się czasami nasłuchać tego i owego. Ja trafiłam za pierwszym razem w dziesiątkę, wszystko punktualnie, nic mnie nie interesuje. Uważam, że te 35 euro, które płace to nic jeśli chodzi o brak stresu i komfort.

2018-07-04 06:42:08

Jolka

 

RE:Wyjazda do pracy a własna działalność

Ja też płace 35 i sobie chwale, może nawet w tym samym biurze. U mnie pomogli mi jeszcze ubezpieczyć sie u niemca na NIEMIECKICH warunkach żadne ZUSY ide do lekarza w niemczech a jak jedziesz przez agencje to zawsze w polsce płacą składki. Zakładaj gewerbe nie zastanawiaj sie

2018-07-05 06:03:22

jerzy

 

RE:Wyjazda do pracy a własna działalność

Też mam w carebiuro nic dodać nic ująć solidna firma!

2018-07-11 09:44:23

Dżasta

 

RE:Wyjazda do pracy a własna działalność

Dzień dobry moze watek jest jeszcze aktualny ? chciałabym się dowiedzieć czegoś na temat założenie własnej Gewerbe. Czytałam u góry ze Carebiuro jest dobre ale mogłabym się czegoś więcej dowiedzieć? Chce wiedzieć wszystko dokładnie bo to jednak własna działalność więc musi być wszystko dopięte na ostatni guzik.

2020-10-22 11:11:52

Kinia

 

RE:Wyjazda do pracy a własna działalność

Też słyszałam o tym Carebiuro tyle dobrego i sama chciałabym się dowiedziec czegos wiecej. Jakie sa koszty założenie i miesieczne itp. Jesli tu ktos jeszczee jest to prosze o odp.

2020-10-26 07:48:19

Julia

 

RE:Wyjazda do pracy a własna działalność

Ja rowniez mam w Carebiuro zalozona Gewerbe i sobie chwale. Na poczaku płaciłam 50 euro za założenie plus 35 euro miesieczna składka. To jest najtaniej na rynku.

2020-10-27 07:43:40

Bogusia


Zapisz się na powiadomienia o nowych postach w tym wąteku przez email


Dodaj odpowiedź

*
*
(Twój email nie zostanie pokazany.)
*
Kontakt