Znajomości

Witam, Mieszkam w okolicy Celle, pracuję w Hanowerze i poszukuję znajomej , z którą mogłabym wyskoczyć na kawę , do kina albo poprostu na spacer. Mam 50lat, jestem mężatką i matką 2 dorosłych dzieci. W Niemczech mieszkam od przeszło 20 lat. Nie szukam partnera, tylko fajnej kumpeli, koleżanki lub znajomej na wspólne spędzenie czasu .... pozdrawiam serdecznie ... piguła

2018-11-23 16:38:38

Piguła


Odpowiedzi:

 

RE:Znajomości

Witam, my tez mieszkamy w okolicach Celle I zyjemy od ponad 30 lat w Niemczech. Jestesmy malzenstwem (56/54) I szukamy nowych znajomych o podobnym profilu do spotkan na pogawedki, wspolnych wypadow do kina, teatru lub innych aktywnosci kulturowo-krajoznawczych. (zadnych dwuznacznych). Jezeli jestescie wraz z mezem zainteresowani nowa znajomoscia, to prosimy o odpowiedz. Pozdrawiam Andrzej

2019-01-04 08:25:20

42512a

 

RE:Znajomości

Witam my też jesteśmy ponad 30 lat w niemczech dzieci dorosły a my prawie sami szukam znajomych na wspólną kawkę pogawędkę i śmiechy. Mamy 52/49 lat mam nadzieję że macie ochotę na nowe znajomości. Mieszkamy w Immensen to jest między Lehrte a Burgdorf . Pozdrawiam i słoneczka przesyłam

2021-06-02 11:07:10

Dempsi


Zapisz się na powiadomienia o nowych postach w tym wąteku przez email


Dodaj odpowiedź

*
*
(Twój email nie zostanie pokazany.)
*
Kontakt