Pracownik produkcji (k/m) – Niemcy .Miejsce pracy: Haren, Wietze (Dolna Saksonia)

Dodane:

2018-01-12 10:31:35

Ogłoszenie:

Zakres obowiązków: • pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich• kontrola jakości• prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnychWymagania:• podstawowa znajomość języka niemieckiego • mile widziany własny samochód• wytrzymałość fizyczna• umiejętność pracy w zespoleOferujemy:• wynagrodzenie 9,23 € brutto/h• umowa o pracę na warunkach niemieckich • komfortowe warunki mieszkaniowe • wsparcie polskiego koordynatora• możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Gdańska 36 | PL 85-006 BydgoszczTelefon: 0048 52 522 80 50 bydgoszcz@cp-personal.com | www.cp-personel.pl

Kategoria:

Praca/Biznes-Produkcja / Przemysł

Użytkownik:

Concept Plus

Miejscowość:

Bydgoszcz - pl

Telefon:

52/5228050

bydgoszcz@cp-personal.com

Wyślij wiadomość