Goslik

Witam. Czy słyszał ktoś może o pośrednictwie pracy Goslik? ma ktoś z nimi doświadczenia? Warto podjąć pracę za ich pośrednictwem?

2016-06-28 00:00:00


Odpowiedzi:

 

RE:Goslik

Nie polecam nikomu tej agencji. Personel lekceważy telefony, zero kontaktu, umowa została podpisana, wyjazd miał byc w ciągu kilku dni, a tu ani zadnejr jednej konkretnej wiadomości, totalna olewka. Ta agencja to jakaś pomyłka, brak im odpowiedzialnosci,nie można na nią liczyć.

2016-11-18 00:00:00

 

RE:Goslik

Oferta zaproponowana przez firme Goslik roznila sie od warunkow na miejscu, co do stawki i do mozliwosci brania zaliczek oraz ich kwoty. Warunki mieszkaniowe fatalne,brak pralki, lodowka na jedna osobe, palnik do podgrzewania na 4 chlopa jeden i domek letniskowy dodam przy temperaturze w nocy 2 stopnie. Wszyscy spali w ubraniu. Brak internetu. Nawet nie podjalem pracy. Po jednej nocy wyjechalem.Nie polecam.

2018-09-25 13:44:34

motog

 

RE:Goslik

z ciekawosci wysłałem zapytania dot.płacy, warunków mieszkaniowych itp.Nie otrzymałem odpowiedzi.Poniewaz pracuje w DE juz 9 lat od czasu do czasu sprawdzam info z róznych agencji pracy:).T firma to wielkia pomyłka:), hahaha, kto chce ten niech z niej korzysta.Ja nie:)Nie mam zamiaru uzerac sie z niekompetentnymi ludzmi .Przezyłem cos takiego 15lat temu w Holandii. Nigdy więcej.Nie polecam

2021-04-22 16:01:59

Wielka pomyłka, poszukaj innej wiarygodnej firmy


Zapisz się na powiadomienia o nowych postach w tym wąteku przez email


Dodaj odpowiedź

*
*
(Twój email nie zostanie pokazany.)
*
Kontakt