Jakie książki czytacie?

Jak w temacie? Jakie książki czytacie? Czy czytacie w ogóle? Ja kocham czytać:-) Teraz czytam Łotrzyki Martina:-)
Wszyscy kochają łotrzyków. Motyw przewodni tej znakomitej antologii pozwala na bardzo wiele swobody i jest niezwykle atrakcyjny dla czytelnika. Fałszywe jasnowidzące, międzygalaktyczne kreatury, nowy rodzaj alchemii i przywoływanie pradawnych bogów czy zabójcza moc opowieści o Fafrydzie i Szarym Kocurze to tylko niektóre z pomysłów.

2015-11-19 00:00:00

Książki


Odpowiedzi:

 

RE:Jakie książki czytacie?

DIGITAL FORTRESS Dan. Brown

2015-11-20 00:00:00

 

RE:Jakie książki czytacie?

Jezioro szczęścia - to teraz czytam:-) świetna powieść:-)
Do doliny mgieł i róż zawitała jesień. Przyroda odpoczywa po długim i gorącym lecie, za chwilę zaczną się przygotowania do Świąt i spadnie śnieg. Sabina Dolecka jest szczęśliwa w swym ślicznym domu, w otoczeniu bliskich, ale wciąż ma jedno niezrealizowane pragnienie – marzy o dziecku.
Piękny sen może się jednak nie ziścić – pisarka ma problem z zajściem w ciążę. W Idzie pojawia się telewizyjna scenarzystka, Katarzyna Wimmer, która będzie wspólnie
z Sabiną pisała serial według cyklu jej powieści. Niezależna i dumna Katarzyna od razu wpadnie komuś w oko, ale sprawy bardzo się skomplikują. Przeszłość dogoni też hrabinę Teklę Tyczyńską – odezwą się straszne wojenne wspomnienia, echa rodzinnej tragedii z okresu okupacji. Poplątane uczucia, silne emocje i tajemnica sprzed lat – tej zimy w Idzie rozwiąże się wiele problemów, choć niektóre

2015-11-21 00:00:00

Zofijka39

 

RE:Jakie książki czytacie?

czytam jak tylko sie da i kiedy sie da, mam nadzieje ze znajde cos nowego pod choinką, ostatnio zaczutuję się np w Wiśniewskim czy Tokarczuk, choruję na ,,Ksiegi Jakubowe,,, tez cos o magii ale staropolskiej tam jest, musze zdobyc,pozdrawiam i życzę miłej lektiury

2015-12-11 00:00:00

 

RE:Jakie książki czytacie?

Ja najchętniej czytam książki psychologiczne :)

2015-12-15 00:00:00


Zapisz się na powiadomienia o nowych postach w tym wąteku przez email


Dodaj odpowiedź

*
*
(Twój email nie zostanie pokazany.)
*
Kontakt