pochodzenie

Witam!
Na imie mam Andzelika.Obecnie mieszkam w Polsce. Mam pytanie czy moge sie ubiegac o pochodzenie niemieckie? Moi dziadkowie maja obywatelstwo a mój prdziadek był Niemcem. Mój dziadek żyje a babcia niestety juz nie. Więc może lepiej załatwiac takie rzeczy w czasie gdy on mógłby mi pomóc? Jakie to ma dla mnie znaczenie na przyszłość. Bo zastanawiam sie nad mieszkaniem w Niemczech. Czy pochodzenie mi w czyms pomoze. Czy moge sie zameldowac u dziadka w niemczech nie bedac tam na stałe jeszcze? czy to tez mi kiedys w czyms pomoże? Dodam ze mam dwójke dzieci.
Dziękuje za pomoc!

2013-06-02 00:00:00

angel


Odpowiedzi:

 

RE:pochodzenie

wydaje mi sie ze wystarczy wniosek w konsulacie.

2013-06-02 00:00:00

 

RE:pochodzenie

dziękuję za odpowiedź. a mogę liczyc na odpowiedź czy w dzisiejszych czasach to ma jakis wpływ dla mnie na życie w niemczech- uzyskanie takiego statusu?

2013-06-02 00:00:00

angel

 

RE:pochodzenie

łatwiej dostaniesz wizę do USA

2013-06-03 00:00:00

 

RE:pochodzenie

wiekszy wpływ ma j. niemiecki

2013-06-05 00:00:00

 

RE:pochodzenie

TAK POMOŻE CI TO W WIELU SPRAWACH I ŻYCIU JEŻELI BĘDZIESZ MIESZKAĆ W NIEMCZECH
TAK OBYWATELSTWO DOSTANIESZ BEZ PROBLEMU PO TAKICH PRZODKACH, ZAMELDUJ SIĘ U DZIADKA ,MIESZKAĆ NIE MUSISZ I W TAMTEJSZYM RATUSZU-URZĘDZIE MIASTA ZŁÓŻ WNIOSEK O OBYWATELSTWO I TAM DOSTANIESZ SZYBKO CZAS OCZEKIWANIA MAX 6 M-CY
OBYWATELSTWO DA CI TO IŻ MIESZKAJĄC TU PAŃSTWO BEZ PROBLEMU DA CI MIESZKANIE,ZOBOWIĄZANE JEST ZAPEWNIĆ CI I PRZEDE WSZYSTKIM TWOIM DZIECIOM BYT
OPŁACA MIESZKANIE,SZUKA PRACY I DAJE OKOŁO 400 EURO NA KAŻDEGO CZŁONKA RODZINY PUKI NIE ZNAJDZIESZ PRACY,WYŚLE CIĘ NA KURS,DO TEGO RODZINNE NA KAŻDE DZIECKO

2013-09-08 00:00:00

joasia


Zapisz się na powiadomienia o nowych postach w tym wąteku przez email


Dodaj odpowiedź

*
*
(Twój email nie zostanie pokazany.)
*
Kontakt