Pokój w Monachium- Schwabing wynajmę

Jestem doktorantem z Krakowa, który będzie odbywał staż w Monachium-Schwabing w okresie od 15.07 do 30.10.2015. Szukam na ten okres pokoju (czegokolwiek :) ) do wynajęcia (400-700EUR). Jestem spokojny, bez nałogów, łatwy w kontakcie i dbam o porządek. Posługuję się angielskim w stopniu zaawansowanym oraz niemieckim w stopniu podstawowym.

Będę bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc z Państwa strony, tzn. przede wszystkim za zaoferowanie zakwaterowania ale również za wskazówki odnośnie tego, gdzie powinienem skierować swoje zapytanie odnośnie zakwaterowania w tym okresie czasu np. hotele pracownicze.

2015-06-20 00:00:00

Maciej C.


Odpowiedzi:

 

RE:Pokój w Monachium- Schwabing wynajmę

Cześć :) ja właśnie jestem na stażu naukowym w Monachium (Physiological Department LMU) bardzo ciężko było mi znaleźć mieszkanie i ceny w Munich też nie są zachęcające... mi udało się w końcu znaleźć pokój (400 euro/miesiąc) na stronie www.wg-gesucht.de/en/ (jest wersja angielska więc bez problemu sobie poradzisz) polecam metodę wchodzenia codziennie na stronę i wysyłanie miliona zapytań. W końcu się uda, ale trzeba się uzbroić w cierpliwość. Nie masz co liczyć na akademiki itp., ponieważ są takie przepisy warunkujące dostępność tych pokoi, że są dla takich przyjazdowych osób nieosiągalne. Odradzam też stronę immobilienscout24.de ponieważ jedyne odpowiedzi jakie dostałam z tej strony to ewidentnie próby oszustwa ( mail oczywiście po angielsku, stwierdzenie że nie ma możliwości obejrzenia mieszkania bo właściciel pilnie wyjechał do Londynu i ma klucze przy sobie ale możliwość załatwienia tego wszystkiego przez internet - i dziwnym trafem dostałam 4 maile na różne ogłoszenia dokładnie tej samej treści) Życzę powodzenia w szukaniu :) i po przyjeździe w ogarnięciu miasta ;)

2015-06-27 00:00:00

Agnieszka

 

RE:Pokój w Monachium- Schwabing wynajmę

Dzięki za wskazówki!
No, z Panem od kluczy w poczcie niestety już miałem do czynienia ;) A z akademikami faktycznie lipa.

2015-06-30 00:00:00

 

RE:Pokój w Monachium- Schwabing wynajmę

Witam serdecznie , oferujemy pracy dla lekarzy ze znajomoscia jesyka na poziomie B2 , wysokie zarobki 10 000 - 12 000 CHF ,
pomoc przy znalesieniu kwaterunku

Prosze o Kontakt : m.meyer@team.jobs

Nasze strony internetowe :

www.medicalteam.ch
www.team.jobs

Zycze milego dnia !

2015-07-20 00:00:00

MM

 

RE:Pokój w Monachium- Schwabing wynajmę

Moglabym od zarazwynajac apartament

2015-07-28 00:00:00


Zapisz się na powiadomienia o nowych postach w tym wąteku przez email


Dodaj odpowiedź

*
*
(Twój email nie zostanie pokazany.)
*
Kontakt