Prywatne Piekło

Chciałabym w skrócie przedstawic moja sytuacje. Od kilku miesiecy pracuje w malej knajpie w której właścicielem jest Turek .jest to moj pierwszy wyjazd za granicę mam 21 lat . 7 dni w tygodniu , w tym 3 dni po 12 godzin dziennie czasem więcej. O zarobkach moge powiedzieć tyle ze ciagle to ja jestem mu dluzna pieniądze. O tym jak jestem traktowana wstyd przyznać. Jednym wyjściem jest ucieczka do polski. To wiem . Moj Problem to fakt ze jestem zatrudnieniona na umowę o stawce 400 euro i zameldowana tu . Dlatego boje sie konsekwencji . Czy ktoś jest w stanie mi cos doradzić? Nie zapominajac ze wedlug mojego szefa mam u niego dlugi ...

2015-07-01 00:00:00

W Tureckiej Niewoli


Odpowiedzi:

 

RE:Prywatne Piekło

Ty nie masz sie czego bac to on powinien sie bac poniewaz oszukuje Finanzamt itd. Ten czlowiek na pewno nawet nie wie jakie kary za takie cos sie dostaje.

2015-07-01 00:00:00

 

RE:Prywatne Piekło

Hallo,
Sprobrbeitsamt,i opwiedz cala sytuacje i spytaj co masz robic,oni musza ci pomoc,Turki to wykorzystywacze,a ty jak sklawen,nie pozwol sobie na to zeby ciebie tak traktowal,oni wiedza ze Polki sa we wszystkim dobre,ale Ty nie jego isaura,powiedz mus ze niechcesz juz wiecje u niego pracowac,masz abrechnungi od niego?a ty na jego dlugi nie bedziesz pracowac,nie daj sie,posze ciebie bardzo,a jak nie idzie innaczej to idz do lekarza i zamelduj ze jestes chora i to wszystko,Moze on ciebie zwolni,i to by bylo najleprze i w midzy czasie zamelduj sie w Arbeitsamt,Nie daj sie wykorzystac przez turka.Pozdrawiam.

2015-11-06 00:00:00

Praca u Turka


Zapisz się na powiadomienia o nowych postach w tym wąteku przez email


Dodaj odpowiedź

*
*
(Twój email nie zostanie pokazany.)
*
Kontakt