Samotnosc wsrod Polakow dlaczego tak jest?

Mieszkam w DE juz 5 lat w Deggendorf, poszukuje kolezanki, tak do pogadania, Brakuje mi znajomych z miasta, wyjsc na kawe itp
Jakos Polacy sa zamknieci w swoich grupach i nie chca wpuszczac tam nikogo nowego. Czuje sie czasem jakbym przyjechala tu z Ksiezyca, chce zeby bylo inaczej, zeby polak dla Polaka byl przyjaznie nastawiony i zyczliwy. Starajmy przelamac ten stereotyp ze Polak dla Paolaka za granica to najwiekszy wrog!!
Odezwijcie sie jak myslicie tak jak ja. Badzmy poprostu normalnymi ludzmi tu na obczyznie

2013-03-26 00:00:00

Sabrina b


Odpowiedzi:

 

RE:Samotnosc wsrod Polakow dlaczego tak jest?

Najgorsi są często ci którzy dopiero co przyjechali i zauważ że ludzie o takim charakterze zachowują się do Niemców jak sługasy.

2013-04-13 00:00:00

Anna

 

RE:Samotnosc wsrod Polakow dlaczego tak jest?

Cześć, wszystkim,
Tak się stało, że od niedawna mieszkam w Monachium. Chętnie spotkam się, żeby pogadać po polsku;)

2013-04-14 00:00:00

 

RE:Samotnosc wsrod Polakow dlaczego tak jest?

Ja właśnie też od niedawna mieszkam w Munchen i niestety też jestem sama.jak ktos ma ochote spotkac sie na kawke piwko pogadac po polsku prosze o kontakt tel.17676043819

2013-06-14 00:00:00

 

RE:Samotnosc wsrod Polakow dlaczego tak jest?

po latach jestem tutaj znowu i chetnie nawiaze nowe kontakty....a jednak sa jeszcze normalni Polacy!
pozdrawiam i do milego

2013-06-23 00:00:00

 

RE:Samotnosc wsrod Polakow dlaczego tak jest?

Masz racje ja tez od niedawna mieszkam w Monachium i widze jak polacy którzy tu sa nie zabardzo chcą z nowymi polakami trzymać, może się wstydzą a może mysla ze sa lepsi, trudno jakos nawiazac kontakt nawet w pracy. Troche smieszne bo z Niemcami czasami latwiej się dogadać i cos zalatwic. Pozdrawiam jakby co to napisz maila

2013-07-25 00:00:00

Mirek


Zapisz się na powiadomienia o nowych postach w tym wąteku przez email


Dodaj odpowiedź

*
*
(Twój email nie zostanie pokazany.)
*
Kontakt