Sparkasse

Witam!
Jestem tutaj nowy i wiele czytałem na temat Sparkassy (mało co zrozumiałem). Pisze w imieniu mojego taty , który jest w Niemczech (jeśli coś to da to mieszka w Augsburgu). Przede wszystkim chciałby się dowiedzieć jak korzystać z konta online w tym banku (przelewy - z tego co wyczytałem potrzebny jest jakiś "kalkulatorek" TAN ?).Chciałby się też dowiedzieć czy może w oddziale banku zlecić zlecenie stałe na konto w Polsce (mam konto walutowe w mBanku) i czy są związane z tym koszty. Tata mówił mi też coś o terminalu , w którym może wykonać przelew - też są jakieś koszta z tym związane? Ile mniej więcej idzie taki przelew? Z tego co jeszcze czytałem to polecenie przelewu z Western Union sporo kosztuje.. O koszta pytam tylko orientacyjnie - za darmo nic nie ma:) Napiszcie ktoś jak możecie - jak wykonujecie przelewy do Polski z tego banku, bo szczerze mówiąc naprawdę mało zrozumiałem o co chodzi w tym banku ;/ Jeśli jeszcze jakaś informacja jest potrzebna do tego wszystkiego co napisałem to piszcie. Proszę o pomoccc!:)

2012-11-16 00:00:00

marcin


Odpowiedzi:

 

RE:Sparkasse

Tan to nr. potrzebny do przelewu. Mobile tan dostaje sie np. Smsem. Zlecenie stale idzie zalatwic

2012-11-18 00:00:00

l

 

RE:Sparkasse

3 dni do tygodnia

2012-11-20 00:00:00


Zapisz się na powiadomienia o nowych postach w tym wąteku przez email


Dodaj odpowiedź

*
*
(Twój email nie zostanie pokazany.)
*
Kontakt