Szkoła w Moers

Witm potrzebuje pomocy mam syna w wieku 12 lat i nie wiem jak mam wybrac szkole odpowiednia dla niego, blisko mnie jest szkoła na ul kapernikus.str8 47445 Moers ale nie wiem czy tam chodza dzieci w takim wieku czy ktos może mi pomuc w tej sprawie.Przyjechalam niedawno i nie mam pojecia jak zabrac sie za to, :huh:
jak ja mam to załatwić

2013-08-27 00:00:00

szkoła w moers


Odpowiedzi:

 

RE:Szkoła w Moers

to jest Gymnasium Rheinkamp Europaschule Moers. do Gymnasium idzie sie od 10 Roku. po zdaniu abitury można iść na studia.

2013-08-27 00:00:00

anonym

 

RE:Szkoła w Moers

Witam,
Twój syn, w zależności od tego jaką posiada znajomość języka niemieckiego i jakie ma oceny na ostatnim świadectwie może podjąć dalszą naukę w Gymnasium albo w Realschule bądź też w Hauptschule. Gymnasium ma poziom najwyższy i bez znajomości j. niemieckiego raczej trudno będzie mu się tam dostać. Do Realschule może się starać ze słabą znajomoscią języka ale jeżeli miał w Polsce czwórki i piątki na świadectwie natomiast z ocenami dostatecznymi i słabą znajomością języka pozostaje mu jedynie Hauptschule. Napewno uzyskasz pomoc w rozwiązaniu Twojego problemu dzwoniąc w Moers-ie pod numer telefonu:
0 28 41/2 01-8 80, oczywiście musisz rozmawiać po niemiecku. To numer do Jugendamt-u w Moers (Unterwallstraße 9) a oni udzielą tam Tobie wszystkich wyczerpujących informacji. Pozdrawiam- Piotr

2013-08-27 00:00:00

 

RE:Szkoła w Moers

Witam czy juz twój syn chodzi do szkoły ,bo ja też przyjechałam niedawno i mój syn zaczoł chodzic do szkoły w moers do gimnazjum jest w tym samym wieku ja mieszkam na kamper str.58 w moers ,Mozemy spotkać sie i pogadać

2013-10-04 00:00:00

beata


Zapisz się na powiadomienia o nowych postach w tym wąteku przez email


Dodaj odpowiedź

*
*
(Twój email nie zostanie pokazany.)
*
Kontakt