szukam kogoś kto mógłby i chciałby pomóc...

Dzień dobry. Mam na imię Agnieszka i mam 28 lat. Szukam pracy na terenie Niemiec lecz niestety gdzie tylko się staram to zamykają drzwi przede mną... Mieszkam na górnym śląsku. Niestety nie znam języka ale zrobiłabym wszystko by tylko się nauczyć. Zdaję sobie sprawę, że takich ogłoszeń jest tu bardzo dużo... W sumie do napisania takiej prośby tutaj i na jeszcze jednym portalu podobnym skłoniła mnie już desperacja. Chętnie przyjmę pracę jako sprzątaczka lub opiekunka. Wiem, że każdy ma swoje problemy i nie chce brać na siebie pomocy takiej osobie jak, która musiałaby zacząć od zera. Jeśli jednak znalazłaby się osoba, która by mogła pomóc i chciałaby to bardzo proszę... bardzo. pozdrawiam serdecznie.

2013-06-07 00:00:00

helpik1985


Odpowiedzi:

 

RE:szukam kogoś kto mógłby i chciałby pomóc...

Hej, mowisz w jakims innym jezyku niz niemiecki ? chcilabym sie tez dowiedziec o twoim wyksztalceniu i czego oczekujesz po ewentualnym przyjezdzie do niemiec ? Mieszkam sam, mam 3 pokoje, jeden jest do odstapienia. Jesli nie jest to zbyt prywatne pytanie to chcialbym sie dowiedziec co Cie sklania do wyjazdu?

2013-08-30 00:00:00

 

RE:szukam kogoś kto mógłby i chciałby pomóc...

pozdro z bochum. no i jestes juz w niemczech? cz,s

2013-09-03 00:00:00

hattingen

 

RE:szukam kogoś kto mógłby i chciałby pomóc...

witam .podobnie jak koleżanka ,szukam pracy a moj j. niemiecki jest bardzo słaby ..wiec mam małe szanse na znalezienie pracy czy ktos zna jakas firmę która nie widzi problemu z jezykiem .. muszę wyjechać bo zostałam wdowa a tu nie dam rady wyżywić dzieci ..pozdrawiam

2013-10-23 00:00:00

asik34


Zapisz się na powiadomienia o nowych postach w tym wąteku przez email


Dodaj odpowiedź

*
*
(Twój email nie zostanie pokazany.)
*
Kontakt