Szukamy nowych znajomych okolice Hildesheim-Hannover-Braunschweig

Jestesmy malzenstwem 53/55 od ponad 30 lat w Niemczech. Dzieci "wyszly" z domu - szukamy nowych znajomych - ciekawe rozmowy, wspolne spotkania i urlop ..itd

2015-01-26 00:00:00


Odpowiedzi:

 

RE: Szukamy nowych znajomych okolice Hildesheim-Hannover-Braunschweig

Witam, prrzypadkowo natknalem sie na wasze ogloszenie. Jestesmy malzenstwem w podobnym wieku (54/56) i tez zyjemy od ponad 30 lat w Niemczech. Przez wiele lat mieszkalismy w Hannoverze ale pare lat temu przenieslismy sie na wies w okolicach Celle. Nasze "dziecko" jest juz jest dorosle i juz nie mieszka z nami. Moja zona jest z zawodu ekonomiska a ja inzynierem. Nie szukamy zadnych "dwuznacznych" znajomosci ale nowych znajomych na pogawedki, wypady do kina, teatru lub na weekend. Jesli nadal jestescie zainteresowani poznaniem kogos o podobnym profilu to moze odpiszecie. Wprawdzie nasze okolice leza nieco poza kregiem miejscowosci wymienionych w Waszym ogloszeniu ale ta odleglosc jest do pokonania. Pozdrawiam Andrzej

2019-01-03 09:50:39

251062

 

RE: Szukamy nowych znajomych okolice Hildesheim-Hannover-Braunschweig

Witam Nazywam sie Monika moj maz Piotr jestesmy rowniez ponad 30 lat w Niemczech i szukamy nowych przyjaciol do wspolnych rozmow przy kawie czy winie lub wyjscia do kina czy Teatru. Jestesmy w podobnym wieku i mamy rowniez dzieci. Serdecznie pozdrawiamy z Immensen.

2019-04-28 08:07:25

Monika

 

RE: Szukamy nowych znajomych okolice Hildesheim-Hannover-Braunschweig

Witam, Dopiero teraz odkryłem Twoją odpowiedź. Jeśli nadal szukacie znajomy h o podobnym profilu, to proszę o odpowiedz przez maila na adres 42512a@gmail.com. Pozdrawiam Andrzej

2020-01-07 16:07:52

Znajomi

 

RE: Szukamy nowych znajomych okolice Hildesheim-Hannover-Braunschweig

Witam, Dopiero teraz odkryłem Twoją odpowiedź. Jeśli nadal szukacie znajomy h o podobnym profilu, to proszę o odpowiedz przez maila na adres 42512a@gmail.com. Pozdrawiam Andrzej

2020-01-07 16:09:48

Znajomi


Zapisz się na powiadomienia o nowych postach w tym wąteku przez email


Dodaj odpowiedź

*
*
(Twój email nie zostanie pokazany.)
*
Kontakt