wyjazd do Niemiec na stale - ktos chetny?

Witam, jesli ktos planuje wyjazd na stale do niemiec mniej wiecej na poczatku II kwartalu 2014 i ma ten sam problem co ja, czyli nie chce zaczynac sam na sam to prosze o kontakt. Wiadomo ze jak sie z kims dzieli te same problemy to jest o wiele latwiej. Zasada jest prosta - wzajemne wsparcie do momentu usamodzielnienia sie, pozniej kazdy dziala na wlasny rachunek. Dobrze byloby gdyby byl to ktos z woj. opolskiego lud slaskiego. Przydalaby sie rowniez podstawowa znajomosc niemieckiego. Warto bylby zeby osoba ta miala podobnie jak ja obywatelstwo niemieckie to wowczas bedzie znacznie latwiej no i podstawa osoba bez nalogow :). Ja jestem facet rocznik 83 woj. opolskie.

2013-12-31 00:00:00

xxx


Odpowiedzi:

 

RE: wyjazd do Niemiec na stale - ktos chetny?

hey,ja jestem z woj.opolskiego rowniez mysle o wyjezdzie do niemiec na stale obecnie jestem w schutterwald w pracy zjedzam do pl 15st.podaj swoje dane to pogadamy na facebook :) znajde cie :) pozdro Iwona

2014-01-05 00:00:00

iki83

 

RE: wyjazd do Niemiec na stale - ktos chetny?

zapomnij o obywatelstwie. Nie mam zadnego obywatelstwa i zyje calkiem normalnie. Trzeba znac choc troche jezyk i mozna byc juz samodzielnym. Przepisy sa stosowane tak samo dla Niemcow jak i dla mieszkancow Unii (w tym przypadku dla nas)
troche kasy na poczatek i usalony adress jakiegos lokum
und dann Viel Spaß

2014-01-10 00:00:00

odp.

 

RE: wyjazd do Niemiec na stale - ktos chetny?

Czesc,
jakbys szukal pokoju w Aachen lub chcialbys uczyc sie niemieckiego to sluze pomocä tel:
017639306596

2014-01-15 00:00:00

aki

 

RE:RE: wyjazd do Niemiec na stale - ktos chetny?

Jest może jakiś inny namiar na ciebie niż telefon? np. email?

2014-01-17 00:00:00


Zapisz się na powiadomienia o nowych postach w tym wąteku przez email


Dodaj odpowiedź

*
*
(Twój email nie zostanie pokazany.)
*
Kontakt