Zasiłek rodzinny

Witam! Mam problem z mężem pracującym w Niemczech, jeśli ktoś mógłby mi pomóc , to będę bardzo wdzięczna. Otóż mąż mieszka w Niemczech , a ja z trójką naszych dzieci w Polsce. Pobiera tam zasiłek rodzinny. Czy jest możliwość ,żeby wpływał on bezpośrednio na moje konto w Polsce? Mąż od dłuższego czasu nie przelewa go, nie wiem jak go do tego zmusić. Ja jestem obecnie w bardzo trudnej sytuacji , bo straciłam pracę, a niedługo dzieci idą do szkoły, to kosztuje bardzo dużo. W Polsce nie mogę wystąpić o żadną pomoc, bo przecież mam męża za granicą, przekracza jakiekolwiek kryterium dochodowe. Nikt mi nie uwierzy ,że ja z tego nic nie mam. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

2013-08-09 00:00:00

Ewa


Odpowiedzi:

 

RE:Zasiłek rodzinny

a to dran !!!z tego co sie orientuje od maja 2010 zasilek powinna pobierac osoba mieszkajaca z dziecmi opiekun prawny wiec najlepiej jest to zglosic do Familienkasy w niemczech pozdrawiam

2013-08-10 00:00:00

zania

 

RE:Zasiłek rodzinny

Witam z tego ca ja się orientuje zasiłek rodzinny może pobierać jedynie osoba bądz rodzina, która posiada stały meldunek w niemczech. Krótko mówiąc dziecko musi przebywac na terytorium niemiec i być tam zameldowane.

2013-09-17 00:00:00

 

RE:RE:Zasiłek rodzinny

zadna z osöb ktöra odpisuje a nie wiedzac do konca prawdy to nie powinna glosu udzielac,otöz osoba pracujaca w niemczech i majaca tu meldunek a dzieci przebywaja w polsce to normalnie pobiera kindergeld z tym ze pomniejszony o kwote jaka na lezy sie w polsce na jedno dziecko,,jesli osoba ktöra przebywa z dziecmi w polsce sklada wniosek o swiadczenia rodzinne w polsce i dostanie odmowna decyzje ze wzgledu na wysokie zarobki w niemczech wtredy osoba pobierajaca kindergeld otrzyma w calosci sume co miesiac jaka sie nalezy,,sama to mam i moge drugiemu podpowiedziec

2013-10-15 00:00:00

zasilek rodzinny


Zapisz się na powiadomienia o nowych postach w tym wąteku przez email


Dodaj odpowiedź

*
*
(Twój email nie zostanie pokazany.)
*
Kontakt