Monter fasad Niemcy

Nieaktualne ogłoszenie

Dodane:

2024-01-31 12:11:22

Ogłoszenie:

Opis / Obowiązki:Miejsce pracy: Nordendorf - NiemcyPraca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.Długotrwała umowa o pracęCzas pracy: od poniedziałku do piątku Godziny pracy: od 160 godz. miesięcznie + nadgodziny.Obowiązki: Montaż płyt fasadowych na budynkach przemysłowych i mieszkalnych Montaż fasad i okien, mocowanie paneli, obramowań okienWymagania: Doświadczenie na stanowisku montera fasad. Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości. Umiejętność pracy w zespole. komunikatywna znajomość języka niemieckiegoOferujemy:niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.Wynagrodzenie brutto: 11,00 € brutto / godzina + 50 € netto / dzień dietyok. 2400€ netto miesięcznie Pracodawca Zagraniczny organizuje płatne zakwaterowanie osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv po niemiecku ze zdjęciem na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com W temat wiadomości prosimy wpisać: Monter Fasad Niemcy

Kategoria:

Praca/Biznes-Budownictwo/Architektura

Użytkownik:

Miejscowość:

Frankfurt nad Odra - de

Telefon:

office@eastgaterecruitment.com

Podoble Ogloszenia

Kontakt