Monter płyt gipsowo -kartonowych Niemcy

Nieaktualne ogłoszenie

Dodane:

2024-01-31 12:12:35

Ogłoszenie:

Opis / Obowiązki: Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie Umowa o pracę na okres stały Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty Godziny pracy: 167 godz. miesięcznie + nadgodziny (Zeitkonto) Główne zadania: Stawienie konstrukcji pod ściany kartonowo-gipsowych Zabudowa z płyt K-G i montaż ociepleń Montaż sufitów podwieszanych z K-G i paneli sufitowych Wycinanie otworów na drzwi i montaż ram do drzwi Wymagania: 2-letnie doświadczenie zawodowe komunikatywna znajomość j. niemieckiegoOferujemy: niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne Wynagrodzenie brutto: 11,81 do 12,84 euro / godz.+ Dieta netto 41,40 euro / dzień pracy Wynagrodzenie miesięczne netto od 2350 do 2550 euro + nadgodziny osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com W temat wiadomości prosimy wpisać: KG Niemcy

Kategoria:

Praca/Biznes-Budownictwo/Architektura

Użytkownik:

Miejscowość:

Frankfurt nad Odra - de

Telefon:

office@eastgaterecruitment.com

Podoble Ogloszenia

Kontakt