Piekarz Niemcy

Nieaktualne ogłoszenie

Dodane:

2024-01-31 10:23:50

Ogłoszenie:

Opis / Obowiązki: Miejsce pracy: miasto Bredenborn, Westfalia zachodnie Niemcy Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie Pracodawcą jest niemiecka piekarnia z długoletnią tradycją z małego miasta Bredenborn (40 km od miasta Paderborn), Westfalia zachodnie Niemcy Praca jest na stałe, na pełny etat, od 165 do 175 godz. mies., 5 dni tygodniowo. Możliwe praca przez 6 dni tygodniowo Godziny pracy są TYLKO na nocną zmianę od godz. 22:30 do 6 rano Główne obowiązki: Wyrabianie, formowanie ciasta i wypiek pieczywa oraz innych produktów piekarniczych, zgodnie ze standardami piekarni Obsługa maszyn i pieca do pieczenia Dbanie o czystość miejsca pracy Wymagania: Wykształcenie ukierunkowane piekarz lub cukiernik Doświadczenie zawodowe zalecane, ale niekonieczne, gdyż nastąpi szkolenie zawodowe na miejscu pracy Wysoka motywacja do pracy w piekarni oraz do nabycia praktyki przy produkcji pieczywa według tradycjonalnych przepisów pracodawcy Konieczna minimalna znajomość języka niemieckiego oraz zamiar nauki języka niemieckiego Akceptacja pracy wyłącznie na zmianę nocną rownież podczas weekendu Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne Przestrzeganie norm i standardów produkcji, w szczególności standardów HACCP Dokładność, punktualność, umiejętność pracy w grupie Wyjazd na długi okres do Niemiec do miasta Bredenborn, optymalnie pobyt na stałe. Możliwy wyjazd z żoną (rodziną), która może również pracować w piekarni przy sprzętaniu, albo sprzedawczyni pieczywa Oferujemy: Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne + 27 dni płatnego urlopu + Wypłata wszystkich nadgodzin + Dodatek 25 do 33% do stawki godzinnej przy pracy na nockę Wynagrodzenie brutto od 15 do 17,29 euro / godz. Wynagrodzenie miesięczne netto od 1700 do 2100 euro + nadgodziny + Premia świąteczna Zakwaterowanie zapewnione i płatne przez pracodawcę (pokoje 1-osobowe z internetem)osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po niemiecku na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com w temacie wiadomości prosimy wpisać "Piekarz Niemcy"

Kategoria:

Praca/Biznes-Produkcja / Przemysł

Użytkownik:

Miejscowość:

Essen - de

Telefon:

office@eastgaterecruitment.com

Podoble Ogloszenia

Kontakt